לקבלת הצעת מחיר משתלמתהשאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  הידרולוג

  תפקידו של הידרולוג הוא לחקור את מכלול האלמנטים הנוגעים למים מעל פני הקרקע ובתת הקרקע. גורמים רבים נדרשים להסתייע בשירותיו של יועץ בתחום ההידרולוגיה – בין אם מדובר ברשויות מקומיות, עסקים פרטיים, יזמים ומתכננים. החל מהכנתו של מסמך הידרולוגי סביבתי, בדיקת השימוש בקרקע והשלכותיו על מי תהום ועד השהייה והחדרת מי הנגר – על מנת שניתן יהיה לבצע משימות אלו כשורה, יש לפנות אל חברת EOS. צוות המומחים של חברה זו מחזיק בניסיון רב ובהכשרה מקיפה בכל הנוגע לייעוץ הסביבתי וההידרולוגיה.

   

  שירותיו החשובים של הידרולוג

  שירותי ייעוץ הידרולוגי הינם חשובים ביותר למתכננים, רשויות מקומיות, מפעלים ויזמים. כאשר אנו מדברים תפקידו של הידרולוג, הכוונה היא למומחה החוקר את מגוון ההיבטים הנוגעים למים הנמצאים מעל פני הקרקע כמו גם את מי התהום.

  לאור התהליכים המואצים במרחב העירוני, ניתן לראות השלכות רבות על מי הנגר ועל יכולות הקליטה שלו במרחבים הפרטיים והציבוריים כאחד. ניתן לדוגמא להצביע על תהליכי הבניה המואצים במרחב העירוני, המצמצמים לכדי מינימום את השטחים הפתוחים והמגוננים. תהליכים אלה מצריכים ניהול יעיל וחכם של מי הנגר על מנת למנוע הצפות והזרמה מיותרת של מי גשם יקרים לים. בין אם מדובר בבניית מבני מסחר, מגורים או מבני תעשייה, במקרים רבים עבודת הבניה מובילה לכדי הצטברות נגר על פני שטח הבטון, הריצוף, ועקב כך הצפות ואיבוד מי נגר. ניהול נכון של מי הנגר, הנדרש גם במסגרת תכניות המתאר, מאפשר השהייה של מי נגר תוך מניעת הצפות, ובמקביל החדרה איטית שלהם לתת הקרקע. בהתאם לסוג הקרקע והסביבה, ניתן לשלה השהייה והחדרת מי נגר, או השהייה בלבד, כאשר האזור אינו מותאם להחדרה.

  על מנת לנהל את מי הנגר באופן המיטבי, יש לפנות אל יועץ בתחום ההידרולוגיה ולהסתייע בשירותיו המקצועיים. החל מאפיון כמויות המשקעים באתר, אפיון של הקרקע ועד מתן פתרונות לצורך ניהול מי הנגר, אין ספק שכך תתקבל התוצאה הרצויה.

  לעמוד לרשות הלקוח בכל שאלה

  כיום, חברות רבות מבינות את חשיבותו של ההידרולוג. החל מחברות תכנון והנדסה, רשויות מקומיות, מפעלים, ועוד – כדי לקבל את המענה המקצועי ביותר בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת EOS. חברה זו מעסיקה מגוון יועצים ומהנדסים בעלי תואר שני ושלישי בתחומי ההידרולוגיה, האקולוגיה, הנוף והסביבה. עובדי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכל שאלה ופניה.

  הידרולוג

  יועץ הידרולוגיה

  חברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית תוכל לספק בעבורכם את שירותיו המקצועיים של יועץ הידרולוגיה מנוסה. אנו בעלי וותק רב בתחום הייעוץ הסביבתי. במסגרת זו אנו מקפידים על העסקת היועצים והמהנדסים הטובים ביותר בתחומם בכדי לסייע לכם במגוון תחומים. ההידרולוג אחראי על כל היבטי המים על פני הקרקע, ומי התהום בתת הקרקע.

  יועץ הידרולוגיה מומחה

  יועץ הידרולוגיה מספק ייעוץ מקצועי עבור יזמים, רשויות מקומיות וגורמים עסקיים שונים. תחום עיסוקנו כולל נושאים רבים נרחבים כשהבולטים שבהם:

  • מסמך סביבתי הידרולוגי – מסמך זה נדרש בדרך כלל במסגרת תכנון תחנת דלק ולעתים בהקמת מפעלים שונים העושים שימוש בחומרים מסוכנים. מטרתו של הסקר היא איפיון רמת החלחול של מזהמים בקרקע באזור התכנון, בחינת רגישות הקרקע לזיהום מי תהום, והכוונת הצוות התכנוני בדרישות האיטום הנדרשות למתקני התחנה. סקר זה נדרש במסגרת תמ"א 18 תיקון 4 לתחנות תדלוק ומהווה דרישה בכל תכנון של תחנת תדלוק.
  • בדיקת השפעת שימושי קרקע על מי התהום – תכנון או עדכון תב"ע מצריך במקרים רבים בדיקת משמעויות לשימושי הקרקע המתוכננים על מי התהום בסביבת התכנית. יועץ ההידרולוגיה יכווין את צוות התכנון למפגעים סביבתיים העלולים להתקיים וינחה לפתרונות הנדרשים.
  • ניהול מי הנגר – בנושא זה יציע יועץ ההידרולוגיה פתרונות שונים לניהול מי הנגר העילי במטרה למנוע את זרימתם לים תוך שימורם ושיפור החלחול אל מי התהום במסגרת בורות קידוח, משטחי חלחול או אזורים מגוננים. ניהול מי נגר כולל ניתוח משקעים, בדיקת אופי הקרקע באזור התכנון, בדיקת התכנית האדריכלית, ומציאת הפתרון המתאים ביותר לשימור מי הנגר תוך התחשבות בכל הגורמים.

  השפעת פעולות בינוי ופיתוח על מי הנגר העילי עלולה לגרום לאיטום שכבת הקרקע העליונה, מניעת חלחול וזרימת מי נגר לים תוך איבוד משאב טבע יקר. מטרת יועץ ההידרולוגיה היא להכווין את המשקעים לאזורי שימור וחלחול על מנת למנוע שטפונות, תוך מניעת זיהום מי תהום ועמידה בדרישות רגולטוריות, כגון תמ"א 34 לנחלים וניקוז.

   

  יועץ הידרולוגיה

  מי צריך הידרולוג?

  כשנשאלת השאלה מי בעצם צריך את שירותיו של יועץ הידרולוגיה, התשובה היא פשוטה. חברות תכנון והנדסה, רשויות ממשלתיות ומקומיות, יועצים ויזמים בפרויקטי פיתוח שונים.

  אנו, ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית נעמיד לשירותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחום. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה בנושא. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על מגוון הפרויקטים בהם עסקנו וגלו כיצד נוכל לסייע גם לכם.

  הידרולוג חוקר את האלמנים שקשורים למים מעל ומתחת לאדמה

  כפי שבוודאי ידעו לכם, תפקידו של הידרולוג הוא לחקור את מכלול האלמנטים שנוגעים למים הן מעל פני הקרקע והן בתת הקרקע. לא מעט גורמים זקוקים לשירותיו של איש מקצוע כזה, כמו לדוגמה: רשויות מקומיות, עסקים פרטיים, יזמים וגם מתכננים. לכן, אם גם אתם מחפשים היום איש מקצוע מוביל בתחום הזה שיוכל לעזור לכם, הגעתם בדיוק לכתובת הנכונה. חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית זו הבחירה הנכונה עבור כל מי שזקוק לשירותי הידרולוגיה על גווניה השונים, אז למה שלא תתקשרו עוד היום לקבלת סיוע מקצועי בתחום הזה?

  מה עושה בפועל הידרולוג?

  אם אתם תוהים כיצד יוכל לעזור לכם בפועל הידרולוג, כדאי שתדעו שאי אפשר לוותר על שירותיו. הוא מבצע סקרים רבים ולא מעט משימות, כמו לדוגמה:

  • הכנת מסמך הידרולוגי סביבתי
  • בדיקת שימוש בקרקע
  • השלכות השימוש בקרקע על מי התהום
  • ניהול מי נגר ועוד

  לכן זה לא משנה אם אתם מנהלים חברת תכנון והנדסה או שאתם זקוקים לשירותיו של איש מקצוע כזה בגלל כל סיבה אחרת. מה שבטוח זה שאם תפנו אל אנשי המקצוע הכי טובים שיש, לא תצטערו על כך. הדיוק בעבודה חשוב מאוד ואתם תראו שרק אם תטפלו בדברים מראש ובזמן, תוכלו בעזרתו של ההידרולוג לקבל גם את כל האישורים הדרושים לכם לבניה ולהמשך הפרויקט שעליו אתם עמלים.

  שירותי הידרולוגיה מזמינים מהטובים ביותר

  חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית קיימת כבר לא מעט זמן והיא מנוסה מאוד בניהול ובפיקוח סביבתי. לכן, בין אם אתם זקוקים לשירות בתחום ההידרולוגיה, התכנון הסביבתי או כל דבר אחר שקשור להתייעלות סביבתית, זו הכתובת הנכונה עבורכם. מנכ"ל החברה הוא דוד פיגרס ומועסקים בה יועצים ומהנדסים בעלי תארים שונים ומגוונים. תוכלו לקבל כאן שירות וייעוץ מקצועי בתחומים כמו טיפול באוויר ובריחות, אקולוגיה, נוף, שימור ועוד. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הייעוץ הכי מקצועי שיש בתחומים האלה, אל תהססו. התקשרו עוד היום למספר: 052-4506622, קבעו לעצמו פגישה ותראו כבר מהרגע הראשון שאתם במקום הנכון.

  יועץ הידרולוגיה חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית

  אם אתם זקוקים לשירותיו של יועץ הידרולוגיה מומחה, טבעי שלא תרצו לדחות את העניין הזה. ליועץ בתחום ההידרולוגיה יש לא מעט תפקידים, כאשר המטרה העיקרית שלו היא לחקור את מכלול האלמנטים הנוגעים למים הן בתת הקרקע והן על פניה. יועץ בתחום ההידרולוגיה יוכל לתת לכם שירותים מגוונים כמו הכנת מסמך סביבתי הידרולוגי ועוד, אז למה שלא תפנו לאיש מקצוע כזה עוד היום? חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית היא הכתובת הנכונה ואתם יכולים להיות בטוחים שאם תפנו אל המומחים שלה עוד היום, לא תצטערו על כך בעתיד.

  יועץ הידרולוגיה – מה בפועל הוא עושה ולמה כדאי לפנות אליו?

  יועץ הידרולוגיה בודק את המים בשטח ואת כל מה שמשפיע עליהם בהיבטים שונים. חשוב להבין שהרבה פעמים הרשויות המקומיות, חברות של יזמות ועוד צריכים להציג תמונה הידרולוגית מעמיקה על מנת שניתן יהיה להמשיך בפרויקט בניה כזה או אחר. לכן בפועל אנחנו רואים שיועץ בתחום ההידרולוגיה מבצע:

  • בדיקת השפעת שימושי הקרקע על מי התהום
  • מתן ייעוץ מקצועי לגבי ניהול של מי הנגר
  • הכנת מסמך סביבתי הידרולוגי הכולל את כל הנתונים הנדרשים

  יועצים ויזמים שונים זקוקים גם הם לשירותיו של יועץ בתחום ההידרולוגיה במהלך הפרויקטים שעליהם הם עובדים, כך שאם אתם מחפשים יועץ מוביל בתחום הזה, אתם לא לבד.

   שירות מקצועי במחירים נוחים

  כמובן שאם אתם פונים ליועץ בתחום ההידרולוגיה אתם פונים לאיש מקצוע בעל ידע רב וניסיון, מה שמסביר מדוע הוא גם יגבה תשלום עבור שירותיו. עם זאת, החדשות הטובות הן שלא תמיד חובה לשלם על ייעוץ כזה מחירים מופקעים, ולמעשה, זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות אל חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית. החברה תציע לכם שירותים מגוונים בתחום הפתרונות הסביבתיים, כולל סיוע בקבלת אישורים שונים כמו טופס 4, רישיון עסק, היתר בניה ועוד. התקשרו כבר עכשיו למספר: 052-4506622 ספרו לנציגי החברה לאיזה סוג של שירות מקצועי בתחום הפיתוח הסביבתי אתם זקוקים וקבלו הצעת מחיר נוחה, כי למה לשלם יותר אצל אחרים?

   

  שאלות ותשובות: 

  במה עוסק תחום ההידרולוגיה ?

  תחום ההידרולוגיה עוסק במים אשר אינם באוקיינוסים ואינם נמצאים גם באטמוספירה. הוא כולל את משאבי המים אשר על פני היבשות ואת מי התהום.

  כיצד הידרולוג יוכל לעזור לכם?

  הידרולוג אמון על מחקר אשר בודק את מהלך המים באגמים, נהרות ואפילו מי תהום. הוא בודק נושאים שונים כגון: היקוות מיים על הקרקע, מהם נתיבי ההיקוות הללו ועוד.

  מתי נדרש יעוץ הידרולוגי

  יעוץ הידרולוגי נדרש כמעט בכל פרוייקט תכנון יזמות והנדסה. היעוץ נדרש בכל מקום אשר יש בו חשש לזיהום מי תהום מדלקים או מחומרים כימיים שונים שיכולים לסכן את איכות המים.

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    מאמרים נוספים

    טיפול בקרקע מזוהמת – מה צריך לדעת

    טיפול בקרקע מזוהמת מהווה דבר חשוב ביותר. ניתן לטפל בקרקע מעין זה בכמה אופנים לרבות החלטה על פינוי הקרקע. סוג הטיפול ייקבע בהתאם לפרמטרים שונים לרבות: סוג המזהם של הקרקע, הריכוז של המזהם...
    קרא עוד

    חשיבותו של תסקיר השפעה על הסביבה

    אחד המסמכים החשובים ביותר בכל תוכנית בנייה או פיתוח הוא תסקיר השפעה על הסביבה. מדובר על מסמך אשר בודק את ההשלכות הצפויות בגין יישום אותה התוכנית על הסביבה ועל האוכלוסייה. המסמך המדובר נדרש...
    קרא עוד

    פרשה טכנית – הסוגים בשונים

    פרשה טכנית הוא מונח אשר מתאר למעשה מסמך שמביאה את הפעילויות של העסק לרבות תהליכי ייצור או תהליכים אחרים הנוגעים לסוג ואופי העסק, בהיבט הסביבתי. המסמך יכלול בו נתונים שונים אודות מקורות פליטה...
    קרא עוד

    ניהול ופיקוח סביבתי מקצועי

    אנו חיים במציאות שבה ישנה מודעות הולכת וגוברת לכל ענייני איכות הסביבה. מודעות זאת, באה בד בבד להתגברות דרישות מצד החוק בכל הנוגע לשמירה על איכות הסביבה ובהתאם לכך, הטלת קנסות, צווים, היטלים...
    קרא עוד

    החשיבות של תכנון אשפה

    תכנון אשפה מהווה כיום דבר חשוב ביותר בכל פרויקט בנייה באשר הוא. כל פרויקט בנייה נדרש להגיש נספח אשפה וזאת בכדי לקבל היתר בנייה וכן טופס 4. תכנון אשפה בצורה נכונה ומקצועית ובהתאם...
    קרא עוד

    החשיבות של יועץ אשפה

    אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה הוא יועץ אשפה. יועץ מעין זה הוא איש מקצוע אשר יערוך עבורכם נספח אשפה אשר נדרש על פי חוק בכדי לקבל היתר בנייה וכן טופס...
    קרא עוד

    יועץ איכות הסביבה ולמה הוא חשוב

    יועץ איכות סביבה הוא בעל תפקיד חשוב ביותר עבור מגוון ארגונים שונים. התפקיד שלו הוא לאסוף את כל הנתונים הנוגעים לאיכות הסביבה בשטח של ארגון כזה או אחר וזאת בכדי לאפשר לו לקבל...
    קרא עוד

    יועץ הידרולוגיה ומה תפקידו

    יועץ הידרולוגיה יועץ הידרולוגיה הוא איש מקצוע חשוב ביותר בכל פרויקט בנייה. עוד טרם מתחילים בפרויקט מעין זה, יש צורך לבצע סקר הידרולוגי על מנת לקבל תמונת מצב על מים המצויים מתחת לקרקע, כאשר...
    קרא עוד

    איכות הסביבה אחראי

    איכות הסביבה אחראי - EOS העיסוק באיכות הסביבה ללא ספק הולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. ניתן לראות את התחום המדובר באופן משמעותי ביותר בתעשייה. התחום המדובר כולל לא מעט רכיבים שונים ולא מעט מפעלים,...
    קרא עוד

    בניה ירוקה דרושים

    קישור לכל המשרות בניה ירוקה דרושים - EOS לעבודות בניה ירוקה דרושים יותר ויותר אנשי מקצוע בשטח. עם הכנסם של התקנים המחמירים בתחום הבניה הירוקה לתוקף חוקי והעובדה שהם מחייבים אט אט את מרבית עבודות...
    קרא עוד

    איך מתגברים על מים לא איכותיים?

    גוף האדם בניגוד למה שרובנו חושבים יכול להתקיים ללא אוכל למשך תקופה ארוכה במיוחד, אך הוא אינו יכול להתקיים ללא מים עד לשבוע ימים בלבד. גוף האדם ברובו עשוי ממים וכיאה לכך גם...
    קרא עוד

    אקולוג – מה תפקידו?

    איכות הסביבה והשמירה עליה הפכו עם השנים לערכיים ביותר. אקולוג חוקר את הסביבה ויודע כיצד לחבר בצורה הרמונית בין הקדמה והטכנולוגיה לבין הטבע הקיים. חובתנו כבני אנוש לשמור על כדור הארץ למענינו ולמען...
    קרא עוד

    למה צריך הידרולוג?

    ההידרולוג הוא מומחה בתחום ההידרולוגיה, מדע העוסק בחקר מי התהום ובמים מעל הקרקע כגון נחלים ונהרות למעט אוקיינוסים, עליו להיות בעל תעודות והסמכות. עלינו לפנות לייעוץ של מקצוע זה בכל תכנון או בניה...
    קרא עוד

    מהי חשיבותה של ההידרולוגיה?

    בשנים האחרונות החשיבות של המדע גם בענפי הבנייה הולך ומתעצם, כאשר העולם הולך ומתקדם אל עבר בנייה ירוקה והתחשבות מרבית בטבע ובסביבה. על כן גם חשיבותה של הידרולוגיה הולכת ומתעצמת בשנים האחרונות, כאשר...
    קרא עוד

    הידרולוגיה ומשאבי מים

    בשנים האחרונות החשיבות לנדבך הסביבתי הולכת וגדלה, כאשר לא רק רכבים עוברים לשימוש חשמלי אלא גם ענף הבנייה עובר בשנים האחרונות, לבנייה ירוקה ולהתחשבות הרבה יותר משמעותית בשמירה על המשאבים השונים. על כל...
    קרא עוד

    זיהום מי תהום – כל מה שצריך לדעת

    בשנים האחרונות המודעות סביב רמות הזיהום המתקיים ברחבי הערים השונות, רק הולך וגובר לצד זאת נעשים מאמצים כבירים על מנת להפיק אנרגיה בדרכים יעילות וירוקות יותר. אך לצד כל אלו עדיין מתקיימים בלא...
    קרא עוד

    זיהום קרקע

    העולם הפך בשנים האחרונות להרבה יותר מודע למקרים של זיהום קרקע, לא רק בשל מקרים של בנייה על פני השטח, אלא גם תוך כדי התייחסות מבדילה ואחראית גם למקרים של פגיעה במי התהום...
    קרא עוד

    טיפול בשפכים – כיצד עושים זאת?

    כיום ישנם חוקים והוראות כיצד לטפל במי שפכים. טיפול בשפכים הינו חיוני ומחייב, על מנת לשמור על הבריאות הסביבתית שלנו, טיפול בשפכים נעשה על פי תהליך וחוקים מפורטים. על כל מפעל תעשייתי קיים...
    קרא עוד

    קרקע איכותית – צריכה יועץ איכותי

    כיום המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגדלה, כאשר עוד תכנוני בנייה דורשים עמידה בלא מעט תקנים שונים המבקשים לשמור על איכותה הסביבה לא רק בזמן הבנייה אלא גם בשנים שלאחר מכן. על כן ניתן...
    קרא עוד

    יועץ הידרולוגי – ליווי מקצועי לעתיד טוב יותר

    שירותיו של יועץ הידרולוגי חשובים מאוד לכל רשות מקומית, מפעל תעשייתי או יזמים שונים. הידרולוג הינו מומחה לטיפול וניהול נכון של משאב המים. המים הינם מקור חיים ועלינו לשמור עליהם ולהשתמש בהם בתבונה....
    קרא עוד

    בניה ירוקה

    בניה ירוקה - EOS בניה ירוקה, או כפי שהיא מכונה בשפה מהוקצעת יותר- בנייה בת קיימא, היא שם כולל לגישה רב מערכתית הנוגעת לפעילות בנייה התומכת באיכות הסביבה ואינה פוגעת בה. מעצם טבען באופן...
    קרא עוד

    יועץ פרויקטים ירוקים – למי זה חשוב?

    בנייה ירוקה היא בנייה ידידותית ובריאה לסביבה החוסכת באנרגיה ובמשאבי הטבע. חזונם של יועצי בנייה ירוקה הוא להשיג את השילוב הטוב ביותר של שמירה על האדם, הטבע וחסכון באנרגיה. יועץ בנייה ירוקה ישאף...
    קרא עוד

    ייעוץ ותכנון סביבתי – מתי נצטרך?

    הקידמה, וההבנה כי יש צורך רב לשמור על הסביבה, הביאה עימה הסדרים ותקנות לפי חוק בכל הנושא של התאמת הסביבה לטבע ולאדם. את שירותיו של יועץ סביבתי נצטרך בענפים שונים במשק. כגון ענף...
    קרא עוד

    מומחה אקולוגיה – לסביבה ירוקה יותר!

    אל תחומים שונים לא פעם מתווספים עוד אנשי מקצוע שונים, כאשר אל תחום הבנייה בשנים האחרונות הצטרף גם מומחה אקולוגיה, אשר אמור להעניק התחשבות רחבה יותר אל תוואי השטח ולהשלכות השונות אשר עלולות...
    קרא עוד

    ניטור שפכים – כיצד עושים זאת? 

    עם הקדמה בחיינו עולה הדרישה לאיכות החיים ואיתה גם נושא ניטור שפכים. התהליך הינו חיוני לשמירה על איכות הסביבה ואיכות חיינו. ישנם חוקים ותקנות ברורים כיצד לפעול נכון ואיך לנתב את מי השפכים....
    קרא עוד

    כל דרכי הטיפול לקידוחי קרקע!

    חלק מתהליך תכנון סביבתי ובניה הוא קידוחי קרקע. לפני כל פרויקט בניה עלינו לבדוק את הקרקע   ואת העמידות שלה לתקנים הקבועים בחוק. שלבי הבדיקה כוללים קידוח בקרקע, הקידוח נעשה בצורה מבוקרת ע"י אנשי...
    קרא עוד

    קרקע מזוהמת – כל הסיבות ומקורות

    לא מעט אזורים שונים בישראל סובלים ממקרים של קרקע מזוהמת, אשר עלולה להתקיים דרך מגוון רחב של סיבות, כאשר המובילות שבהן אלו זיהומים העשויים לחלחל כמו בתחנות דלק לשם דוגמא או מפעלים הפולטים...
    קרא עוד

    מהן הדרכים האפשריות לטפל בקרקע שמכילה רעלים?

    בדיקת קרקעות מזוהמות הינו תהליך הכרחי וחשוב. קרקע מזוהמת היא קרקע שבבדיקה שלה התגלו חומרים מזהמים חורגים מתקנות המשרד לאיכות הסביבה. כל קרקע צריכה להיבדק טרם תחילת העבודות על מנת לשלול את האפשרות...
    קרא עוד

    שיקום קרקע ומי תהום – הסיבות לכך והפתרון

    בשנים האחרונות ישנה מודעות הולכת וגוברת בחשיבות השמירה על הסביבה, כאשר עוד ועוד תעשיות עוברות להתבסס על אנרגיה ירוקה. בהמשך למגמה זו ניתן גם למצוא מגוון רחב של דרכים לביצוע שיקום קרקע ומי...
    קרא עוד

    שירותים אקולוגיים בשנים האחרונות החשיבות של איכות הסביבה הולכת וגוברת, כאשר עוד ועוד חוקים נחקקים על מנת להגן על הקרקע, מי התהום ואפילו כמות מי השופכין הנשפכים אל מאגרים שונים. על כן שירותים אקולוגיים...
    קרא עוד

    משנה זהירות ועבודה בתנאים מחמירים

    התעשייה הישראלית הולכת וגדלה בשנים האחרונות וכך גם היקף ההשפעה על הסביבה של מפעלי התעשייה צובר תאוצה ומשנה את פניו של הטבע בישראל. במשך שנים המפעלים לא השקיעו מחשבה או משאבים בשמירה על...
    קרא עוד

    סביבת חיים טובה ונטולת מים מזוהמים

    התמודדות עם השפכים שנפלטים מתוך מערכת סגורה ,היא שאלה טכנית אבל מאוד חשובה בתכנון של מערכות יצור המוניות. בוודאי במפעלים שבהם התוצאות של מי השפכים ושל האשפה יכולות להיות קטלניות לסביבת הצומח והחי,...
    קרא עוד

    ליצור סביבה בריאה לדורות הבאים

    זיהום קרקע הוא אחד מסוגי הזיהום הכי מסוכנים שיכולים להתפרץ, ויש לו השלכות למשך שנים ארוכות על החי, הצומח, והסביבה באופן כללי. בכל רחבי העולם אנחנו רואים בשנים האחרונות עלייה משמעותית בכמות אירועי...
    קרא עוד

    העבודה על פי דרישות החוק, היא הדרך לקבל רישיון

    בהקמה של עסקים חדשים, תהליך הרישוי הוא השלב המורכב ביותר מבחינה בירוקרטית והוא זה אשר יאפשר לכם לפעול על פי הדרישות של הרשויות המקומיות שבהן אתם רוצים לפעול. ולכן, כאשר אתם מחפשים את...
    קרא עוד

    טיהור השפכים עוזר למחזר ולנקות את הסביבה

    מי שפכים הם תוצר הלוואי המשפיע ביותר על תהליכי זיהום סביבתיים שקיימים בכל רחבי העולם. מדינות רבות השכילו להבין עד כמה חשוב לייצר את הליך פיקוח על איכות השפכים ועל תהליך המחזור או...
    קרא עוד

    בפסולת מסוכנת, אין מקום לטעויות אנוש

    לכל פס ייצור יש תוצרי לוואי. בין שמדובר על פסולת קשיחה ובין שמדובר על מי קולחין ומי שפכים, פסי ייצור בעולם התעשייה מייצרים מוצרים חיוניים לחיי היום יום שלנו אבל גם לא מעט...
    קרא עוד

    ניהול מקצועי של הפסולת

    יש המון רמות לניהול של מפעל גדול, וכל אחת מהן משפיעה בצורה כזו או אחרת על הסביבה באופן מאוד משמעותי. כלומר, אם אתם רוצים לשלוט באופן שבו אתם מנהלים את שגרת היומיום בטוח...
    קרא עוד

    במיוחד בתעשייה, החשיבות של מים נקיים היא דרמטית

    השמירה על מקורות המים שלנו, במיוחד במדינה כל כך חמה ונטולת משקעים כמו מדינת ישראל, היא משימה בעלת חשיבות עליונה, אשר תקבע את היכולת שלנו לחיות בתנאי האקלים המשתנים בעשרות השנים הקרובות. יותר...
    קרא עוד

    הטבע הוא המשאב הכי חשוב שיש לנו לשמר

    החשיבה הירוקה ויצירת תכנון סביבתי המבוסס על ניצול משאבי הטבע בצורה הטובה ביותר, הוא תהליך חשוב שמאפיין פרויקטים חדשים בעולם הבנייה. אם בעבר נדרשנו להשקיע מחשבה הרכב תכנון הנדסי, היום יש עוד אנשי...
    קרא עוד

    שירותי ייעוץ סביבתי לפרויקטים פרטיים

    תכנון וחשיבה סביבתית מאפיינים פרויקטים חדשים בעולם הבנייה והתעשייה, והם מתבססים על חשיבה ארוכת טווח והבנה של הצרכים שקיימים כיום במערכות האקולוגיות והסביבתיות השונות. כלומר, אם אתם רוצים לבנות פרויקט חדש, או לפתוח...
    קרא עוד

    ליווי יועץ סביבתי, בפרויקטים גדולים וחשובים

    השילוב שבין החברה המודרנית לבין הסביבה והחשיבה הירוקה, לא תמיד הולך יד ביד, בוודאי אם אתם מנהלים פס ייצור גדול מאוד עם השפעה סביבתית נרחבת, ולא רוצים לקחת סיכונים מיותרים שיפגעו בסביבה. היום,...
    קרא עוד

    להפוך את הפרויקט שלכם לירוק יותר

    מתי בפעם האחרונה התחלתם תהליך בנייה או יצרתם תוכניות מתאר לפרויקט חדש, אשר יכול להוות סכנה משמעותית לאזורי גידול מחייה וגידול או אזורי טבע פתוח כאלו ואחרים? כאשר המדינה שלנו הולכת ומתפתחת בקצב...
    קרא עוד

    חברות ייעוץ סביבתי

    שילוב חברת ייעוץ סביבתי בתהליכי העבודה יצמצם מפגעים סביבתיים ועשוי להביא לחסכון בעלויות התפעול. הכרה בחשיבות השמירה על איכות הסביבה ושילוב מומחה בתחום יביא לעמידה בנהלים ובתקנות המשרד להגנת הסביבה. ייעוץ סביבתי יביא...
    קרא עוד

    היתר פליטה

    בהתאם לחוק אוויר נקי, על מפעלים ומגוון עסקים וארגונים להסדיר את מקורות הפליטה  באמצעות קבלת היתרי פליטה ועמידה בתנאי רישיון העסק. את הבקשה להיתר יש להגיש למשרד להגנת הסביבה לצד מסמכים חשובים נוספים....
    קרא עוד

    תכנון וניהול סביבתי

    שירותי תכנון וניהול סביבתי המוצעים על ידנו ייעוץ סביבתי להיתרי בניה ורישיונות עסק תכנון אמצעים סביבתיים נדרשים לעמידה בדרישות הרגולטור בקרת תכניות היועצים למבנים מתוכננים חוות דעת אקוסטית להיתרי בניה ואישורי רגולטור הכנת המסמכים...
    קרא עוד

    שילוט חומרים מסוכנים

    קרא עוד

    תכנון סביבתי – תחנות תדלוק

    מסמך הידרולוגי סביבתי תכנון תחנת תדלוק כולל שיתוף יועץ סביבה בצוות התכנית. במסגרת זו אנו מבצעים בדיקה סביבתית הכולל את בחינת ההשפעות הסביבתיות של התחנה. הבדיקה הסביבתית כוללת הכנת מסמך סביבתי הידרולוגי. המסמך הסביבתי...
    קרא עוד

    טיפול ושיקום קרקע מזוהמת

    טיפול בקרקע מזוהמת הינו תהליך מחייב במידה ומתגלה כי הקרקע נחשפה לחומרים מסוכנים ורעילים. אנו, ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית, נעמוד לשירותכם ונסייע בביצוע סקרי קרקע על מנת לנטר את רמת המזהמים...
    קרא עוד

    יועץ סביבתי באר שבע

    אין ספק כי כל עסק, חברה או מפעל זקוק לשירותיו של יועץ סביבתי מומחה באר שבע על מנת לשפר את פעילותו ביחס לסביבה ולעמוד בחוקים ובתקנות הסביבתיים. חברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית שמחים...
    קרא עוד

    יועץ סביבתי מומחה

    יועץ סביבתי מקצועי מ EOS - שירותי התייעלות סביבתית, יוכל לסייע לכם באיתור המענה האתי והאקולוגי המתאים ביותר בעבורכם לשם שמירה על איכות הסביבה. אנו מתמחים באספקה של מגוון פתרונות סביבתיים לתעשייה ולמגזר...
    קרא עוד

    סקר שפכים

    חברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית מבצעת סקר שפכים בהתאם לצורך. הכנת סקר שפכים מתבצעת על ידנו בדרך כלל במסגרת התנהלות מול גופים רגולטוריים, קנסות שהושתו על העסק, ועל מנת לסייע במציאת פתרון...
    קרא עוד

    טיפול בשפכים תעשייתיים פתרונות מובילים לצמצום ריכוז מזהמים

    תהליך טיפול בשפכים תעשייתיים הינו הליך מורכב אשר דורש התייחסות ספציפית להרכב החומרים המדויק אשר נפלט בתהליכי התפעול בעסקים שונים, החל מעסקי מזון ועד למפעלי תעשייה. אנו ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית...
    קרא עוד

    יועץ שפכים מומחה

    עבודתו של יועץ שפכים היא אחת מהעיקריות בתחום הייעוץ הסביבתי. חברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית היא מהמובילות בתחום ונשמח להעמיד לשירותכם יועץ שפכים מנוסה ומקצועי. אנו פעילים שנים רבות בניהול ופיקוח סביבתי,...
    קרא עוד

    שירותי ייעוץ סביבתי לתעשייה

    ייעוץ סביבתי לתעשייה מהווה את אחד ההיבטים המשמעותיים בפעילותם העסקית של חברות רבות. אנו ב EOS מציעים שירותי ייעוץ סביבתי מקצועיים ואמינים, תוך ליווי אישי עד גמר הפרויקט והשגת המטרות הנדרשות. אנו נסייע לכם...
    קרא עוד

    סקר היסטורי

    קיבלתם דרישה לבצע סקר היסטורי בקרקע חשודה בזיהום? אנו ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית נעמוד לצדכם ונסייע בביצוע כל הבדיקות הנדרשות. אנו מתמחים בניהול ופיקוח סביבתי בתהליכי בינוי ועבודת שטח, ליווי ופיקוח...
    קרא עוד

    יועץ איכות הסביבה מקצועי

    יועץ איכות הסביבה מחברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית יכול לסייע לכם למצוא את דרך הזהב שבין עמידה בחוקים ותקנות איכות הסביבה לבין המשך תפקוד העסק באופן יעיל וחסכוני. חשוב לזכור כי עמידה...
    קרא עוד

    ייעוץ ותכנון סביבתי מקצועי

    ייעוץ ותכנון סביבתי הינו חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית מציעים לכם את שירותינו בליווי סביבתי לסיוע בקבלה ובחידוש רישיון עסק, היתרי בניה, ותפעול שוטף, תוך כדי מזעור...
    קרא עוד

    יועץ סביבה לעסקים

    חברת EOS – שירותי התייעלות סביבתית, תוכל לסייע לכם בקבלת שירותיו של יועץ סביבה מקצועי ומנוסה. בדרך זו ניתן לוודא כי העסק שלכם יוכל לקבל את ההיתרים הנדרשים ולעמוד בדרישות החוק. שירותי יועץ...
    קרא עוד

    היתר רעלים

    טיפול בהיתר רעלים צוות EOS מלווה את הלקוח בכל השלבים הנדרשים בהתאם, כולל בקרת שדרוג התשתיות בעסק, מינוי אחראי רעלים וכל הנדרש, עד לאישור הרשויות הרלוונטיות. במידה ונדרש עדכון ההיתר, הכנת תיק מפעל או נוהל...
    קרא עוד

    סקר קרקע

    סקר קרקע מזוהמת במקרים בהם קיים חשד כי קרקע זוהמה על ידי חומרים מסוכנים ורעילים נדרש לבצע סקר קרקע מזוהמת. על פי עקרונות המשרד להגנת הסביבה בתחום מניעת זיהום קרקע והטיפול בה, קרקע מכילה...
    קרא עוד

    פרשה טכנית

    פרשה טכנית מהווה את אחת הדרישות הבסיסיות הנדרשות לשם קבלת היתר בניה או רישיון עסק. אנו ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לאורך כל התהליך על מנת שהעסק יוכל...
    קרא עוד

    תסקיר השפעה על הסביבה

    תסקיר השפעה על הסביבה כולל בחינת ההיבטים הסביבתיים בפרויקטי תכנון על מנת לסייע ליזם ולמתכנן בכל הקשור להחלטות ואישורים המתקבלים על ידי מוסדות התכנון והבניה. אנו, ב EOS – שירותי התייעלות סביבתית, בעלי...
    קרא עוד

    איכות הסביבה והיתרי בניה

    ליווי סביבתי לרישוי כחלק מהליכי רישוי עסקים וקבלת אישורים להיתרי בניה או במסגרת הליכי ביקורת של רשויות במפעלים, נדרשים לעתים להגיש מסמך סביבתי או פרשה טכנית סביבתית, המתארת את השפעת המבנה המתוכנן או הקיים...
    קרא עוד
    קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי