לקבלת הצעת מחיר משתלמתהשאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  יועץ אשפה

  לשרותי התייעלות סביבתית (EOS) ניסיון רב בתכנון מערך פסולת עבור מבני ציבור, בתי חולים, תעשייה, מסחר ומבני מגורים בערים שונות בארץ.

  דרישות מנהלי התברואה ואיכות הסביבה ברשויות השונות הן מגוונות ומשתנות מרשות לרשות.

  פינוי פסולת בניין, פסולת מתכת, וסוגים נוספים של פסולת מצריך הפרדה ומיון מתאימים, באתר הלקוח או בתחנת מעבר לפסולת. תכנון נכון של מערך אצירת הפסולת באתר הקבלן עשוי להביא לחסכון רב בעלויות פינוי הפסולת.

  בתכנון מערך הפסולת אנו רואים את טובת הלקוח ורווחתו לנגד עינינו.

  תכנון לקוי של מערך איסוף הפסולת עשוי לגרום למטרדי ריח, חריגות בזרם השפכים, מטרדי מזיקים ועוד ועוד.

  תכנון נכון של מערך הפסולת יביא לשקט נפשי למשתמשים בנכס לאורך שנים.

  אנו עובדים מול אדריכלים, חברות ייעוץ, יזמים, מנהלי פרויקטים ומול הלקוח הפרטי.

  תכנון מבני מגורים, תעשייה או מבני ציבור מצריכים תכנון מדויק ונכון של מערך איסוף וטיפול בפסולת. אצירה ופינוי הפסולת מתבצעת בשיטות שונות, תלוי בזרמי הפסולת השונים, באופי המבנה, בסביבתו ובדרישות הרגולטור.

  שיטת הטיפול בפסולת במבני מגורים בבניה רוויה תהיה שונה מהשיטה שתתבצע במבנה חד קומתי. לעומת זאת תכנון מערך הפסולת במבני ציבור יהיו שונים גם הם ממבני תעשייה.

   

  אנו מבצעים גם ניהול פסולת מסוכנת

   

  נספח פסולת

  תכנון מערך אצירת אשפה במבני מגורים / מסחר / תעשייה מהווה נדבך חשוב בתכנון המבנה. התכנון מתבצע בהתאם לפרמטרים שונים, וכולל בין היתר:

  • חישוב כמות ונפח הפסולת.
  • חישוב סוגי הפסולת וזרימה השונים – אורגני, אריזות, יבשה, פסולת מיוחדת למיחזור.
  • תכנון שיטת האצירה – מכולת דחס, מכולות ללא דחס, מכלי אצירה, שימוש במכבש קרטונים.
  • חישוב שיטת העברת הפסולת למיקום האיסוף – שוט לאשפה, הובלה ידנית, מרחקי הליכה.
  • תכנון חדר אשפה – נפח ומידות החדר, גובה מתאים למשאית ההובלה, טיפול בניקוז, ניקיון ומניעת ריחות.

   

  שירותי יועץ אשפה

  בבואכם לפנות אל יועץ אשפה, יש לוודא כי הוא מחזיק בהכשרה, בניסיון ובידע הנדרשים לתכנון נכון של מערך האצירה ופינוי האשפה. הקפדה על תכנון נכון של מערך התברואה במבנה כמו גם איכות הסביבה הוא מרכיב חיוני בתכנון מבנים למגורים או תעשייה, כמו גם בתכנון אזורי תעשייה ומתחמי מסחר ומגורים. על מנת לנהל ולתכנן כראוי את מערך הפסולת, יש לפנות אל מומחים בתחום ייעוץ האשפה; שירות אותו מעניקה חברת EOS. בין צוות עובדי החברה ניתן למצוא יועצים ומהנדסים סביבתיים בעלי השכלה גבוהה בתחומי ההתמחות הרלוונטיים לתכנון מערך האשפה – החל מחישוב נפח האשפה, הפרדה למרכיביה, מניעת מטרדי ריח, סילוק שפכים, ועוד.

   

  יועץ אשפה – ליצור סביבת עבודה נעימה, נקייה ובריאה

  חלק משמעותי מהתנהלות עסקית נכונה כולל את השמירה על איכות הסביבה, כולל תכנון נכון של מערך הפסולת, צמצום כמויות הפסולת המפונות לאתרי הטמנה, והגדלת נפח הפסולת המועברת למיחזור או שימוש חוזר.

  ייעוץ האשפה במגדלי מגורים גבוהים כולל לעתים את פינוי הפסולת מקומות המבנה באמצעות צנרת "שוט אשפה" המותקנת בתוך פיר פינוי האשפה. הפסולת מועברת ישירות לדחסנית האשפה הממוקמת בקומת הקרקע או המרתף של המבנה. יועץ האשפה מתכנן את מיקום חדר הדחסן, מידות חדרי האשפה הקומתיים, מערך האיוורור ומניעת מטרדי ריח מהחדרים, מערך ניקוי ותפעול שוט האשפה, התאמת גודל החדר למידות הדחסנית, התחשבות ברדיוס סיבוב למשאית הפינוי, גובה החדר, ומרכיבים רבים נוספים במערכת.   

  שילוב יועץ אשפה בתכנון הוא מרכיב קריטי במניעת עיכובים מיותרים בפרויקט, תוך תיאום התכנון החל משלביו המוקדמים מול רשויות התברואה, כך שאישור התברואה לתכנית יתקבל ללא דרישות מיוחדות עם הגשת התכנית להיתר הבניה.

  בין אם מדובר בבתי חולים, מבני מסחר ותעשייה, מבני מגורים או מתחמים מסחריים משולבים – יש לתכנן במדויק את מערך הפסולת; תכנון המתבסס, בין היתר, על דרישות מנהל התברואה כמו גם איכות הסביבה ברשויות.

  חשוב להדגיש כי שיטת תכנון ופינוי הפסולת מצריכה חישוב כמויות ותכנון מערך ההפרדה והמיון הרלוונטיים. הפרדת הפסולת היא שונה עבור כל ייעוד, כך בייעוד מגורים יווצרו כמויות וסוגים שונים של פסולת למיחזור מייעוד למסחר למשל.

  יועץ אשפה מנוסה יתכנן את מערך הפסולת בהתאם לייעוד התכנית וישיג את כל האישורים הנדרשים במהירות וביעילות.

   

  לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר

  החל מחישוב כמויות הפסולת והנפח שלה, תכנון אצירת הפסולת ועד חישוב הדרכים השונים לצורך העברת הפסולת לנקודות האיסוף – כדי שניתן יהיה לבצע את המשימות הללו על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת EOS.

   

  יועץ אשפה

  תכנון אשפה

  תכנון אשפה נכון מהווה את אחד המרכיבים החיוניים בתכנון מבנים חדשים. המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת והצורך במניעת מטרדים סביבתיים הוא חיוני. במקביל מתעדכנים ונקבעים חוקים ותקנות בתחום הפסולת. על מנת לקיים תכנון נכון של מערך הפסולת במבני מגורים או ציבורי ולמנוע מפגעים סביבתיים וליקויים ככל הניתן, יש לפנות אל חברת EOS ולקבל את הייעוץ והסיוע המתקדם ביותר. צוות עובדי החברה מעניקים שירותי ייעוץ סביבתי ליזמים, מתכננים וקבלנים. החברה הינה ספק מוכר גם מטעם משרד הביטחון.

   

  מידע חשוב על תכנון אשפה

  מתכננים לבנות נכס? עומדים לעבור לנכס חדש? בין אם המבנה והפעילות המתוכננת בו משתייכים למגורים, תעשייה, מסחר, היי טק או תחומים אחרים, על המבנה לעמוד במספר דרישות תכנוניות עיקריות, כאשר תכנון אשפה נכון היא אחת מהן. על פי שטח המבנה והפעילות המתוכננת בו נקבעת כמות וסוג הפסולת הנוצרת בו.

  דרישות החוק כוללות בין היתר תכנון מכלי אצירה נפרדים לצורך פינוי נפרד של פסולת מעורבת, אריזות, נייר, ועוד. כמות מכלי האשפה וסוגם היא מגוונת, והדרישות למכלי האצירה הנדרשים, כמו גם למידות חדרי האשפה ומיקומם הן שונות בין רשות לרשות.

  במסגרת התכנון והבנייה היזמים נדרשים בין היתר להציג נספח אשפה הכולל בפירוט את המרך המתוכנן בתחום אצירה ופינוי האשפה מהמבנה. בין השאר קיימת דרישה להציג ניתוח הנדסי הכולל גם את נפחי אצירת האשפה על סוגיה, כאשר נפח האצירה נגזר מתדירות הפינוי השבועי ואופי המבנה.

  כדי שניתן יהיה להציג ניתוח מדויק זה, חשוב לשלב יועץ אשפה מנוסה.

  מה כולל תכנון אשפה? בבואכם להתחיל בעבודת תכנון מערך האצירה, הפינוי וההפרדה של האשפה, יש לבצע מספר פעולות חשובות: הצגת ייעוד המבנה, הקפדה על עקרונות הפרדת האשפה, קביעת אזור אצירת האשפה כמו גם הכלים הייעודיים לכך, עמידה בדרישות סביבתיות לחדר אצירת האשפה וכן הלאה.

  מעוניינים בתכנון אשפה? ברצונכם לוודא כי היא מתבצעת על פי הנהלים? עליכם לפנות אל המומחים בתחום; יועצים המחזיקים בניסיון ובהכשרה המתאימים לביצוע המשימה. על ידי שיתוף פעולה זה, תוכלו להביא לכדי התייעלות מרשימה וכמובן – לשמור על איכות הסביבה.

  תכנון אשפה

  לקבל את המענה הדרוש

  מהם עקרונות הפרדת האשפה? כיצד ייקבע אזור אצירת האשפה ומהם הכלים הדרושים עבודה? כדי לקבל את הייעוץ והטיפול המקצועי ביותר בתחום זה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת EOS.

  יועץ אשפה בחברת EOS שירותי התייעלות סביבתית

  מנהלי התברואה ואיכות הסביבה בישראל מציבים דרישות מאוד ברורות בכל הנוגע למערך הפסולת והאשפה בארץ. לכן ברור מדוע כל מי שמנהל מפעל, מבנה או כל גוף תעשייתי אחר זקוק לשירותיו של יועץ אשפה. ללא שירות כזה אתם עלולים למצוא את עצמכם לא רק עוברים על החוק ומקבלים קנסות גבוהים, אלא גם גורמים לפגיעה מיותרת וחמורה באיכות הסביבה. אתם תוהים מה בכל זאת אפשר לעשות בנידון וכיצד ניתן יהיה להימנע מכך? פשוט מאוד: פנו עוד היום ליועצים המומחים שמחכים לכם בחברת EOS שירותי התייעלות סביבתית ותוכלו לקבל ייעוץ, ליווי ואינספור פתרונות בנושא האשפה.

  ייעוץ אשפה – כך תעשו את זה נכון

  חשוב להבין שתכנון לקוי של מערכת האשפה והפסולת שלכם עלול להוביל למטרי ריח נוראיים, לחריגות בזרם השפכים ולעוד נזקים אחרים. לכן לא רק שכדאי לפנות לקבלת שירות בתחום של ייעוץ אשפה, אלא גם רצוי לעשות את זה כמה שיותר מהר. השירות ניתן עבור:

  • מבני ציבור
  • בתי חולים
  • תעשייה
  • מסחר
  • מבני מגורים ועוד

  לכן זה לא משנה על איזה סוג של מבנה מדובר אצלכם או על איזו כמות אשפה מדובר, כי בכל מקרה, אם תבחרו לקבל שירותי ייעוץ מובילים בתחום אתם תראו שלא תצטערו על כך. חשוב להבין שהדרישות של מנהלי התברואה משתנות בין הרשויות השונות ולכן, כאשר אתם מחפשים לכם יועצים טובים בתחום, הם חייבים להיות בקיאים ולהכיר את המקום שבו המבנה שלכם נמצא. רק כך הם יוכלו לתת לכם שירותי ייעוץ יעלים, ובמילים אחרות: על המקצועיות של היועצים שלכם לא כדאי להתפשר.

  חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית – הכתובת הנכונה לייעוץ אשפה

  חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית מנוהל על . ידי דוד פיגרס וזמינה עבורכם תמיד במספר: 052-4506622. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שתמיד כאשר תתקשרו, תקבלו שירות מוביל ומקצועי לכל דבר ועניין. החברה מציעה לא רק שירות בתחום ייעוץ האשפה, אלא גם שירותים נוספים כמו ייעוץ סביבתי, ניהול שפכים, שיקום של קרקעות מזוהמות וכדומה. התקשרו כבר עכשיו לנציגי החברה ותראו שתצאו מרוצים מהשירות, מהמקצועיות ומהליווי שכל מומחי החברה יוכלו להציע לכם.

  תכנון אשפה למבנה גדול

  אם יש משהו שלא נוכל להתעלם ממנו כאשר אנחנו מתכננים מבנה גדול למגורים, לעבודה או מבנה תעשייה, זה כל הנושא של תכנון אשפה. בכל המקומות הללו אנחנו מייצרים כמויות אדירות של אשפה ולכן נשאלת השאלה החשובה: לאן נפנה את האשפה ואיך נעשה זאת תוך פגיעה מינימלית בסביבה? חשוב להבין שמדובר גם על עניין של חוקים, דרישות ונהלים של הרגולטור בכל רשות מקומית, מה שמסביר מדוע התכנון צריך להתבצע מראש ובצורה הכי מעמיקה ומקצועית שאפשר. איך עושים את זה ובמי נעזרים? חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית מזמינה אתכם ליצור עמה קשר עוד היום, כי היא הכתובת הנכונה לנושא הזה.

  כיצד מתבצע תכנון אשפה ומה הוא כולל?

  כשמדברים על תכנון אשפה ניתן לראות שלא מעט נתונים ופרמטרים נלקחים בחשבון. לכן תכנון כזה יכלול התייחסות לנושאים כמו:

  • חישוב של כמות הפסולת והנפח שלה.
  • התייחסות לסוגי הפסולת השונים שייצאו מהמקום, כמו אשפה אורגני, אריזות, אשפה למחזור ועוד.
  • תכנון שיטת האצירה, כלומר, האם זה יתבצע בעזרת מכולת דחס, מכלי אצירה או בכל שיטה אחרת.
  • תכנון של חדר האשפה עצמו, כולל מידות וטיפול בניקוז.

   

  כל הנתונים האלה חייבים לבוא לידי ביטוי כאשר מתכננים את האשפה העתידית להיווצר במקום מסוים. לכן ברור מדוע אי אפשר לעשות זאת ככה סתם, שכן יש צורך בהיכרות מעמיקה עם התחום, בניסיון ובידע רב.

  תכנון של אשפה עושים בעזרת אנשי מקצוע מומחים

  חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית מעסיקה מומחים רבים שמגיעים עם אינספור התמחויות ספציפיות הקשורות לתחומי הסביבה השונים. לכן, בין אם דרוש לכם תכנון אשפה ובין אם תרצו להזמין שירותים אחרים כמו סקר קרקע, סקר היסטורי וכדומה, כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. החברה מציעה את שירותיה ליזמים, קבלנים, מתכננים ועוד, כך שאתם מוזמנים להתקשר ולקבל ייעוץ ראשוני בנושא כבר עכשיו. החברה זמינה ללקוחותיה במספר: 052-4506622 ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם, כמו הלקוחות האחרים שכבר קיבלו שירות דומה מהמומחים של החברה, תצאו מרוצים ולא תצטערו על כך בעתיד.

  לקבלת הצעת מחיר משתלמת

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   לקבלת הצעת מחיר משתלמת

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    שירותים נוספים

    מפקח איכות הסביבה

    מפקח איכות הסביבה - EOS מפקח איכות הסביבה הוא הדמות הראשית המתפעלת ולוקחת אחריות מלאה על איכות הסביבה בכל פרויקט בניה חדש היוצא לדרך החל משנת 2022. מתאריך זה הפכו תקנות המשרד לאיכות הסביבה...
    קרא עוד

    ממונה איכות סביבה

    ממונה איכות סביבה - EOS הליכי בניה הם עסק מורכב הדורש משאבי נפש עצומים, סבלנות, כוח סבל ועוד שלל כישורים שאינם נחמדים למחשבה. עוגמות נפש וטרחה הם כנראה חלק בלתי נפרד מן המסע הזה,...
    קרא עוד

    נספח נופי סביבתי

    נספח נופי סביבתי - EOS הקמה של מבנה תעשייה שונים וכן ניהול מפעלים כאלה ואחרים דורשת התייחסות שוטפת לאיכות סביבה. נספח נופי סביבתי מהווה דבר חשוב ביותר, כאשר המטרה שלו היא לדאוג כי בהקמת...
    קרא עוד

    שירותי ייעוץ סביבתי לתעשייה

    ייעוץ סביבתי לתעשייה מהווה את אחד ההיבטים המשמעותיים בפעילותם העסקית של חברות רבות. אנו ב EOS מציעים שירותי ייעוץ סביבתי מקצועיים ואמינים, תוך ליווי אישי עד גמר הפרויקט והשגת המטרות הנדרשות. אנו נסייע לכם...
    קרא עוד

    היתר רעלים

    טיפול בהיתר רעלים צוות EOS מלווה את הלקוח בכל השלבים הנדרשים בהתאם, כולל בקרת שדרוג התשתיות בעסק, מינוי אחראי רעלים וכל הנדרש, עד לאישור הרשויות הרלוונטיות. במידה ונדרש עדכון ההיתר, הכנת תיק מפעל או נוהל...
    קרא עוד

    סקר קרקע

    סקר קרקע מזוהמת במקרים בהם קיים חשד כי קרקע זוהמה על ידי חומרים מסוכנים ורעילים נדרש לבצע סקר קרקע מזוהמת. על פי עקרונות המשרד להגנת הסביבה בתחום מניעת זיהום קרקע והטיפול בה, קרקע מכילה...
    קרא עוד

    איכות הסביבה והיתרי בניה

    ליווי סביבתי לרישוי כחלק מהליכי רישוי עסקים וקבלת אישורים להיתרי בניה או במסגרת הליכי ביקורת של רשויות במפעלים, נדרשים לעתים להגיש מסמך סביבתי או פרשה טכנית סביבתית, המתארת את השפעת המבנה המתוכנן או הקיים...
    קרא עוד

    ייעוץ סביבתי לקבלן ולתעשייה

    שרותי ייעוץ סביבתי מקיף פעילות תעשייתית כוללת מגוון רחב של היבטים סביבתיים. ייעוץ סביבתי לתעשייה כולל סיוע במציאת פתרונות יצירתיים לשפכים, פסולות, מניעת זיהום קרקעות, מניעה וצמצום פליטות לאוויר, הפחתת רעש, ועוד. במידה ונדרש...
    קרא עוד

    טיפול בשפכים תעשייתיים

    תהליכי הייצור והתפעול השוטף בעסקים עשוי לייצר שפכים תעשייתיים. תהליכי הטיפול בשפכים כוללים שיטות שונות ומגוונות, ותלויים בסוג השפכים המוזרמים ובאופי התעשייה. תעשיית המזון מצריכה טיפול בשפכים המכילים שומנים, חומרים אורגניים, ואף ריכוז...
    קרא עוד

    תכנון סביבתי

    מסמכים סביבתיים שונים נדרשים על פי החוק במסגרות התכנון השונות. המסמך הסביבתי נועד להעמיד בידי הרשויות, מוסדות התכנון, היזם והציבור את מירב המידע הסביבתי הנדרש על מנת לגבש דעה מושכלת ומבוססת ידע לגבי...
    קרא עוד
    קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי