לקבלת הצעת מחיר משתלמתהשאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  דרושים איכות הסביבה

  במידה ואתם מעוניינים בעבודה מאתגרת במשרדנו ניתן להעלות קורות חיים כאן באתר או לשלוח למייל david@eos.co.il

  משרה מס' 001 – יועץ סביבה ובניה ירוקה

  תיאור המשרה:
  ליווי פרויקטים לעמידה בדרישות בניה ירוקה ואיכות הסביבה
  החל משלב התכנון ועד קבלת אישור מהרשויות ומכוני ההסמכה.

  דרישות:
  לפחות שנתיים ניסיון בייעוץ לבניה ירוקה ואיכות הסביבה
  תואר ראשון באדריכלות / איכות סביבה / גיאוגרפיה / מדעי הטבע
  היכרות עם תוכנות AutoCAD / REVIT / מודלים אנרגטיים וסביבתיים
  שליטה בישומי מחשב ותוכנות Office
  הכרות עם תקנים רלוונטיים חובה
  ידע בנושאים סביבתיים וניסיון בכתיבת נספחים סביבתיים
  הכרות עם התוכנות הרלוונטיות לשרטוט ומידול
  תתאפשר עבודה במשרה חלקית

  מיקום:
  סניף מרכז – העבודה ממשרדנו במתחם הבורסה ברמת גן

   

   

   

   

   

  דרושים איכות הסביבה – EOS

  בשנים האחרונות גוברת המודעות לאיכות הסביבה ולשמירה עליה. אין ספק כי מדובר על דבר חשוב ביותר. כל אדם שאיכות הסביבה חשובה לו, יכול להשתלב כיום במגוון משרות שונות שבהן שומרים בין היתר על סביבה נקייה, בריאה ונעימה עבור חיים. אם אתם תוהים לגבי דרושים איכות הסביבה, כל שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר דרושים המציג משרות מעין אלה, לבחור את המשרה שמעניינת אתכם ורלוונטית לכם ולהגיש מועמדות.

  איכות הסביבה – במה מדובר?

  ישנו עיסוק גורף באיכות הסביבה בשנים האחרונות. לא מעט אנשים תוהים מהי בעצם שמירה על איכות הסביבה. חשוב לדעת כי כאשר מדברים על איכות הסביבה, יש לשים דגש על כמה פרמטרים חשובים כגון: הרמה של זיהום האוויר בסביבה, הזיהום של הקרקע, הנוכחות של מפגעים סביבתיים, סכנות שונות שיכולות להיות בסביבה ועוד. ישנם לא מעט ארגונים אשר עוסקים בתחום איכות הסביבה והם פועלים רבות בכדי להפוך את הסביבה למקום שבריא וטוב לחיות בה, בין אם מדובר על מחזור, בין אם מדובר על צמצום השימוש בחשמל ומציאת מקורות אנרגיה אחרים, בין אם מדובר על מעבר לרכבים חשמליים במקום ברכבים המבוססים על דלק ועוד. מלבד זאת, ניתן למצוא לא מעט תפקידים בתחום השמירה על איכות הסביבה. אם אתם תוהים אודות דרושים איכות הסביבה, חשוב שתדעו שאתם יכולים להשתלב במשרות מהסוג המדובר וכל שעליכם לעשות זה לבחור את המקום הנכון לחפש את המשרות המדוברות.

  דרושים איכות הסביבה – היכן ניתן למצוא?

  בכל הנוגע לתחום דרושים איכות הסביבה, ניתן כאמור למצוא כיום לא מעט אנשי מקצוע המציעים את שירותיהם בתחום וכן מגוון משרות הרלוונטיות לעיסוק בתחום המדובר. בכדי למצוא משרה בתחום, כדאי שתיכנסו לפורטל אשר מציע מגוון רחב של משרות בתחום, תבחרו את המשרה הרלוונטית לכם מכל בחינה באשר היא ותגישו מועמדות. בין אם מדובר על משרות בארגונים שונים, חברות המציעות שירותים סביבתיים ועוד. כמובן שחשוב שתעמדו בדרישות המשרה ועל כן, עליכם לבחון מה דורשת כל משרה, האם היא מתאימה לכם מבחינת הכישורים שלכם ועוד, טרם אתם מגישים מועמדות.

  לשליחת קורות חיים

   לשליחת קורות חיים

    דרושים איכות הסביבה - EOS

    יש כמה וכמה משרות שיכולות להיות מאוד מעניינות כאשר אתם פותחים לוח דרושים איכות הסביבה ומחפשים עבודה בתחום האקולוגיה. בין היתר, האפשרות לבצע תכנון אשפה ופינוי פסולת היא שאלה שעולה במגוון רחב של מקומות לתעשייה שרוצים לצמצם את ההשפעה של הפסולת על הסביבה, אבל עושים שימוש בחומרים רעילים. זו היא מלאכת מחשבת שיוצרת מעגלי ייצור סגורים, בהם הפסולת לא מגיעה לאתרי שריפה מזהמים אלה ממוחזרת בצורה המיטבית, מתוך רצון לצמצם את החשיפה של הטבע לחומרים רעילים. כמו כן בתכנון השפה אפשר לשלב גם את המחזור של מי שפכים ואת המחזור של תוצרי לוואי של תהליך היצור. וכך למקסם את טווח המחזור שמייצר כל פס ייצור באשר הוא.

    עבודה מתגמלת

    הכוח שיש לכל אחד ואחד מאיתנו בתור אינדיבידואלים, לשנות הרגלים ולעזור לכדור הארץ להתמודד עם שינויים אקולוגיים עצומים שמתרחשים בשנים האחרונות, הוא מינימלי. אנחנו אומנם יכולים למחזר או לצמצם את השימוש בחומרים מסוכנים כמו פלסטיק. אבל אם אנחנו רוצים להשפיע באמת, לוח דרושים איכות הסביבה, מציע מגוון רחב של עבודות בתחום האקולוגיה, הוא שם אפשרות לייצר השפעה הרבה יותר עמוקה על התנהלות של אנשים וגם חברות מסחריות. בין שמדובר על פרוייקט ייעוץ סביבתי ובין שמדובר על תכנון פינוי פסולת, ההשפעה שלכם על גופים גדולים במשק באה לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית שלהם, והיא משנה לגמרי את החשיבה הירוקה בישראל. אז אם גם אתם רוצים להצטרף לחברה שמפרסמת משרות בלוח דרושים איכות הסביבה, אל תהססו לפנות אל אנשי הצוות המקצועיים של חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית.

    מודעות דרושים איכות הסביבה

    דרושים איכות הסביבה – הדרך שלנו להבטיח עולם טוב יותר

    אם ברור לכם שאתם רואים את איכות הסביבה ואת השמירה על הסביבה בתור ערך עליון, אז אתם רוצים להשפיע ברמת המאקרו ולא ברמת המיקרו. ההצטרפות אל צוות אנשי המקצוע של חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית, היא הצעד הנכון גם ברמה האישית והמקצועית לבניית קריירה, אבל גם ברמה הרחבה כדי שאתם תוכלו להשפיע על חברות וארגונים באופן ישיר.

    קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי