לקבלת הצעת מחיר משתלמתהשאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  דרושים איכות הסביבה

  במידה ואתם מעוניינים בעבודה מאתגרת במשרדנו שלחו קורות חיים למייל david@eos.co.il

  משרה פנויה בשלב זה –

  מתכנן / מתכננת סביבה

  עבודה מעניינת המשלבת שטח ועבודה משרדית.

  המשרה כוללת:

  • פיקוח וניהול סביבתי לקבלני תשתית ורכבת קלה
  • ליווי פרויקטים בתהליכי תכנון תב"ע והיתרי בניה
  • הכנת מסמכים סביבתיים הנדרשים במסגרת התכנון הסביבתי

   דרישות:

  עדיפות לניסיון בייעוץ ותכנון סביבתי, ידע בהכנת נספחים סביבתיים

  יכולת עבודה עצמאית ושאיפה למצוינות

  נסיעות וסיורי שטח מעת לעת

  יכולת ביטוי גבוהה בכתיבת מסמכים, ניסיון בתוכנות אופיס (וורד, אקסל, וכד')

  רישיון נהיגה

  ניסיון בתוכנות GIS יתרון

  תואר ראשון בתחומי סביבה / מדעי הטבע

  העבודה מתאימה גם לסטודנטים לקראת סיום התואר המעוניינים להשתלב בתחום התכנון והייעוץ הסביבתי

  לשליחת קורות חיים

   דרושים איכות הסביבה - EOS

   יש כמה וכמה משרות שיכולות להיות מאוד מעניינות כאשר אתם פותחים לוח דרושים איכות הסביבה ומחפשים עבודה בתחום האקולוגיה. בין היתר, האפשרות לבצע תכנון אשפה ופינוי פסולת היא שאלה שעולה במגוון רחב של מקומות לתעשייה שרוצים לצמצם את ההשפעה של הפסולת על הסביבה, אבל עושים שימוש בחומרים רעילים. זו היא מלאכת מחשבת שיוצרת מעגלי ייצור סגורים, בהם הפסולת לא מגיעה לאתרי שריפה מזהמים אלה ממוחזרת בצורה המיטבית, מתוך רצון לצמצם את החשיפה של הטבע לחומרים רעילים. כמו כן בתכנון השפה אפשר לשלב גם את המחזור של מי שפכים ואת המחזור של תוצרי לוואי של תהליך היצור. וכך למקסם את טווח המחזור שמייצר כל פס ייצור באשר הוא.

   עבודה מתגמלת

   הכוח שיש לכל אחד ואחד מאיתנו בתור אינדיבידואלים, לשנות הרגלים ולעזור לכדור הארץ להתמודד עם שינויים אקולוגיים עצומים שמתרחשים בשנים האחרונות, הוא מינימלי. אנחנו אומנם יכולים למחזר או לצמצם את השימוש בחומרים מסוכנים כמו פלסטיק. אבל אם אנחנו רוצים להשפיע באמת, לוח דרושים איכות הסביבה, מציע מגוון רחב של עבודות בתחום האקולוגיה, הוא שם אפשרות לייצר השפעה הרבה יותר עמוקה על התנהלות של אנשים וגם חברות מסחריות. בין שמדובר על פרוייקט ייעוץ סביבתי ובין שמדובר על תכנון פינוי פסולת, ההשפעה שלכם על גופים גדולים במשק באה לידי ביטוי בהתנהלות היומיומית שלהם, והיא משנה לגמרי את החשיבה הירוקה בישראל. אז אם גם אתם רוצים להצטרף לחברה שמפרסמת משרות בלוח דרושים איכות הסביבה, אל תהססו לפנות אל אנשי הצוות המקצועיים של חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית.

   מודעות דרושים איכות הסביבה

   דרושים איכות הסביבה – הדרך שלנו להבטיח עולם טוב יותר

   אם ברור לכם שאתם רואים את איכות הסביבה ואת השמירה על הסביבה בתור ערך עליון, אז אתם רוצים להשפיע ברמת המאקרו ולא ברמת המיקרו. ההצטרפות אל צוות אנשי המקצוע של חברת EOS שירותי התייעלות סביבתית, היא הצעד הנכון גם ברמה האישית והמקצועית לבניית קריירה, אבל גם ברמה הרחבה כדי שאתם תוכלו להשפיע על חברות וארגונים באופן ישיר.

   קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי